Гідравлічний прес

formatua@gmail.com   +38(067)943-66-25   +38(067)600-69-69          

Преси

 • Прес - механізм, за допомогою якого можна піддавати щось значному тиску з метою ущільнення речовини, вичавлювання рідин, зміни форми, а також при виконанні ковальсько-штампувальних робіт.

  За принципом дії преси розрізняють:

  • Гвинтові
  • Гідравлічні
  • Клинові
  • Магнітно-імпульсні
  • Важільні
  • Ексцентрикові

  Найбільшого поширення в автослюсарній справі набув гідравлічний прес. В основі роботи гідравлічного преса лежить закон Паскаля: сила, що діє на одиницю площі, у будь-якому місці рідини (або газу), що перебуває в спокої, однаково по всіх напрямках і однаково передається по всьому об'єму.

 • Визначення, яке пропонує Велика радянська енциклопедія:
  Гідравлічний прес - машина для обробки матеріалів тиском, що приводиться в дію рідиною, що знаходиться під високим тиском. Вперше гідравлічні преси були застосовані в кінці 18 - початку 19 ст. для пакетування сіна, видавлювання виноградного соку, віджиму олії тощо.Із середини 19 ст. Гідравлічний прес широко використовується в металообробці для кування злитків, листового штампування, згинання та виправлення, об'ємного штампування, видавлювання труб і профілів, пакетування та брикетування відходів, пресування порошкових матеріалів, покриття кабелів металевою оболонкою та ін. гумових виробів, деревостружкових плит, фанери, текстоліту та ін. Вони застосовуються при синтезі нових матеріалів (наприклад, штучних алмазів).

  Дія Гідравлічного преса ґрунтується на законі Паскаля. Зусилля виникає на поршні робочого циліндра, який під високим тиском надходить рідина (вода або масло). Поршень пов'язаний із робочим інструментом.

  Гідравлічний прес може мати привід від насоса, акумуляторної станції, парового, повітряного, гідравлічного або електромеханічного мультиплікатора. Робочі циліндри розміщуються горизонтально чи вертикально.

  Тиск робочої рідини для більшості Г. п. становить 20-32 МН/м2 (200-320 кгс/см2), досягаючи в окремих випадках (для синтезу алмазів) 450 МН/м2 (4500 кгс/см2). Вартість обробки металу на Р. п. нижче, ніж при обробці на молотах, а ккд вище. Г. п. не вимагає важкого фундаменту і не робить великих струсів і шуму, що неминуче під час роботи молота.

  Найбільш потужні Г. п. для об'ємного штампування побудовані в 60-х роках. у СРСР розвивають зусилля 735 МН (~ 75000 тс). Можливе створення Р. п. значно більших зусиль.

  За допомогою гідравлічного преса в сучасній автослюсарній майстерні виробляють випресування/запресування підшипників, сайлентблоків, кульових опор. Запресовування деяких елементів ходової частини автомобілів, як правило, здійснюється за певного зусилля, тому деякі моделі пресів оснащуються манометрами.

 • "F&S-FORMAT" виробляє кілька видів пресів:

  У моделях пресів, оснащених пневмогідравлічними насосами, керування насосом виконано у вигляді ножної педалі, що дозволяє майстру утримувати на робочому столі деталь, що пресується обома руками.

  Для перепресування підшипників маточок на гідравлічному пресі можна використовувати набір оправок виробництва "F&S-FORMAT".

Відгуків (1)
65450.1 грн
Зусилля 50 тонн. Сфера застосування дуже велика
Відгуків (1)
50050.1 грн
Зусилля 30 тонн. Сфера застосування дуже велика
Відгуків (1)
11550.0 грн
Зусилля 10 тонн. Використовується для випресування, запресування: підшипників, сайлентблоків та інших деталей.
Відгуків (1)
15400.0 грн
Зусилля 10 тонн. Використовується для опресування, запресування деталей.
Company F&S GmbH