FS-FORMAT.COM

formatua@gmail.com   +38(067)943-66-25   +38(067)600-69-69          

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як ви отримаєте код верифікації, ви зможете вибрати новий пароль для вашого облікового запису.

Ми пропонуємо розробку та виробництво обладнання для станцій технічного обслуговування (СТО) та різних майстерень з ремонту автомобілів

Підйомники:

гідравлічні та пневматичні домкрати, траверси, страхувальні балки

Подробиці

Обладнання для СТО:

випресувальники, ванні, преси, піскоструминні камери, борторозширювачі

Подробиці

Верстати:

клепальні, поворотні кола, візки, бустери, затискачі, струбцини, оправки

Подробиці

Фігурне різання металу:

плазмове різання, обробка будь-яких металів, висока чистота та якість

Подробиці
Приватне підприємство "F&S-FORMAT" розробляє та виробляє обладнання для станцій технічного обслуговування (СТО) та різних майстерень з ремонту автомобілів з 2000 року.
1     Наша продукція
Устаткування вироблене нашим підприємством пройшло випробування часом, в реальних умовах шиномонтажів та СТО, довівши свою надійність, міцність та довговічність. Завдяки високій якості та конкурентній ціні наше обладнання користується величезною популярністю не тільки в Україні, а й у країнах Прибалтики, Польщі та інших регіонах. Ми розробляємо: домкрати пневматичні, домкрати канавні, траверси - гідравлічні та пневматичні, випресувальники шворнів, шиномонтажні ванни, пневмогідравлічні та гідравлічні преси, піскоструменеві камери з індивідуальними розмірами, автомобільні підйомники та багато іншого!
2     Остерігайтесь підробок!
Продукція "F&S-FORMAT" випускається ТІЛЬКИ під торговою маркою "F&S", має серійний номер та технічний паспорт. На всю продукцію поширюється гарантія та післягарантійне обслуговування. Панове з "Грандинструмент", "Автостар", "АвтоМенГолд" та інші плагіатори! При копіюванні розробленої нами продукції змінюйте хоча б назву та опис, - невже важко вигадати щось самим.
3     Сервіс та гарантія
У розділі "Каталог продукції" на нашому сайті, можна переглянути фото нашої продукції та ознайомитися з технічними характеристиками. Вся продукція "F&S-FORMAT" має заводський номер, згідно якого виписується гарантійний паспорт, та коротка інструкція з експлуатації. Гарантія розповсюджується на весь виріб, а не на окремі вузли, як у деяких гаражних виробників.