Підйомники ножичні

formatua@gmail.com   +38(067)943-66-25   +38(067)600-69-69          

Підйомники

Компанія ПП "Формат" пропонує до вашої уваги автомобільні підйомники власного виробництва. Ми розробляємо підйомники ножичного типу, які, конструкційно, являють собою дві платформи, підйом яких забезпечується за рахунок двох Х-подібних секцій. Наша компанія виробляє пневматичні ножичні підйомники. Довжина платформи автомобільного підйомника залежить від способу встановлення та мети проведення робіт - за днище або колеса. Перевагами наших пневматичний підйомників є швидкість, легкість установки авто та економія робочої площі - у складеному положенні підйомник складається врівень із підлогою. На сьогоднішній день автосервіси обладнують ножичними підйомниками пости приймання автомобілів, пост електрика, пост антикорозійного захисту кузова, автомийки. Завдяки сучасним технологіям та надійним механізмам, ми пропонуємо продукт, який гарантує ефективне підняття автомобіля для обслуговування одразу всіх коліс, а також розширення сфери послуг. Зокрема дрібний ремонт ходової, заміна гальмівних колодок, заміна мастила тощо.

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни для українського ринку, а також гарантуємо якість та надійність нашого устаткування для шиномонтажу і СТО.

ПП “Формат” – український виробник з багаторічним досвідом у галузі виробництва автомобільного обладнання. Наша компанія гордиться надійністю свого обладнання для СТО та шиномонтажу, і тому ми надаємо гарантію на весь товар, а також забезпечуємо післягарантійний ремонт. Оберіть надійність та підтримку - оберіть нас!

Відгуків (2)
Ціна: 45000.0 грн
Призначений для роботи на професійних СТО з обслуговування та ремонту вантажних автомобілів..
Відгуків (1)
Ціна: 63000.0 грн
призначений для виведення ходової та обслуговування всіх коліс одночасно
Відгуків (1)
призначений для виведення ходової та обслуговування всіх коліс одночасно; малогабаритний
Відгуків (3)
Ціна: 75000.0 грн
призначений для виведення ходової та обслуговування всіх коліс одночасно
Company F&S GmbH