Борторозширювачі для шин

formatua@gmail.com   +38(067)943-66-25   +38(067)600-69-69          

Борторозширювачі

Розтяжка для розширення бортів шин автомобілів: Що це і навіщо?

Борторозширювач - це необхідний пристрій у сфері обслуговування вантажних і легкових автомобілів. Використовується для фіксації колеса під час проведення огляду та ремонтних робіт. На сьогодні цей пристрій являється необхідним для будь-якого автосервісу, так як ремонт без стенду для шини може бути сильно заповільненим та навіть небезпечним.

Устаткування ПП «Формат» ідеально підходять для СТО та шиномонтажних центрів, де ефективність та надійність обладнання є ключовими. Ми виготовляємо пневматичні борторозширювачі, які підійдуть для обслуговування як легкових, так і вантажних автомобілів. Потужність та компактність нашого приладу забезпечують високу продуктивність у будь-якій майстерні – від малої до великої. Наш пневматичний борторозширювач обладенний двома роликами, які дозволяють провернути колесо, що спрощює виконання операцій. Виберіть наш борторозширювач для оптимізації процесів обслуговування коліс вантажних та легкових автомобілів.

Основні задачі борторозширювача

Фіксація покришки:

Борторозширювачі гарантують стійке і безпечне закріплення покришки, що дозволяє майстрам зручно та ефективно виконувати роботи.

Підготовка до ремонту:

Важливою функцією борторозширювача шин є підготовка автомобіля до ремонту, забезпечуючи стабільність та доступність шин для детального огляду.

Зручність для майстрів:

Борторозширювачі дозволяють майстрам ефективно виконувати завдання, зменшуючи час та зусилля, необхідні для обслуговування вантажних автомобілів.

Якщо ви шукаєте борторозширювач в Україні, ми пропонуємо вам високоякісний продукт за конкурентною ціною. У нас ви можете купити борторозширювач для вашого бізнесу з гарантією якості від виробника з багатолітнім досвідом у сфері розробки та вироблення устаткування для автомобільного обслуговування.

Відгуків (3)
Ціна: 24000.0 грн
призначена для розширення бортів коліс легких вантажних та вантажних автомобілів
Company F&S GmbH