Траверса гідравлічна вантажна ТГГ- 6/400

formatua@gmail.com   +38(067)943-66-25   +38(067)600-69-69          

Перегляди: 426

Траверса гідравлічна вантажна ТГГ-6/400
(Артикул: )

45000.0 грн
• макс. вантажопідйомність: 6000 кг
• власна вага: 80 кг
• ширина колії min-max: 760 - 1120 мм
• відстань між осями: 440 мм
• діаметр штоку: 45 мм
• відносна висота підйому: 400 мм

Пром кнопка

Гідравлічна вантажна траверса призначена для підняття мікроавтобусів, автобусів та вантажних автомобілів до 6000 кг для проведення ремонту та технічного обслуговування. Відносна висота підйому 400 мм.

Траверса може бути встановлена на будь-якому чотиристійковому, так і на підйомнику пантографного типу, а також на оглядових ямах, відповідних розмірів і конструкцій, оснащених пересувними шляхами.

Посібник з монтажу

Траверса ТГГ-6/400 поставляється у повністю зібраному вигляді. Перед установкою необхідно видалити 4 транспортні гвинти і помістити на пересувні колії, попередньо відрегулювавши ширину колії в залежності від вимог, а також за потреби можна відрегулювати висоту (кліренс), переставивши опорні ролики у відповідні отвори. Затягнути до упору страхувальні болти та контргайки (4 шт). Далі необхідно повернути пробку сапуна на масляному баку на 2-3 обороти проти годинникової стрілки для сполучення мастила з атмосферою або в баку утворюється вакуум і насос не працює.

На траверсі встановлений ручний насос, що робить її незалежною від стисненого повітря або електроенергії.

Після виконання підготовчих робіт встановлюємо перемикач подачі мастила в положення "РОБОЧИЙ ХІД" і накачуємо мастило в циліндр. При досягненні штоком верхньої точки на ручці виникне зусилля. Для опускання штока переводимо перемикач у положення "ЗВОРОТНИЙ ХІД" і проводимо накачування мастила у верхню порожнину циліндра. Перед роботою цю процедуру необхідно провести 4-5 разів.

Траверса готова до роботи. Для більшої універсальності виріб комплектується поперечною балкою

Технічне обслуговування

Один раз на місяць необхідно проводити перевірку рівня мастила в баку та перевіряти отвори сапуна. При необхідності долити мастило І20 або аналогічне мінеральне.

Отзывы

Company F&S GmbH